Година спілкування «У країні Мурляндії»

розміщено в: Без рубрики | 0

У п’ятничне пообіддя, 1 березня,  у  Всесвітній День котів, студенти 014 групи відділення «Сестринська справа» разом з викладачами  Т.К. Масленніковою (викладач  основ громадянської освіти) та  Т.В.Мельник (викладач інформатики) долучилися до  Всеукраїнського  одночасового заняття   з пошуку фактів «Не віррр – перевіррр» в рамках проекту  «Вивчай і розрізняй», який був організований   міжнародною організацією IREX за підтримки  посольства Сполучених Штатів Америки та посольства Великої Британії в Україні.

В уявній  країні Мурляндії  була оголошена передвиборча кампанія. Нелегкий вибір треба було зробити жителям  «пухнастої» держави, і в цьому їм допомогли  студенти.

Об’єднавшись в команди, майбутні медичні сестри  спробували себе у ролі  політичних технологів. Вони обрали собі «кандидата» серед запропонованих Мурчика, Пушинки, Боні та Барсика і створили  їм слогани.  Проаналізувавши які –  знайшли приховані  мотиви впливу на виборців  у гаслах котів – кандидатів.

Викладачі вважають – мета заняття, а саме розвиток критичного мислення була досягнута: студенти навчилися розпізнавати  найпоширеніші маніпуляції під час передвиборних кампаній в «котячій» країні, відрізняти факти від суджень, ознайомилися зі стратегіями поширення популізму.