День фармацевтичного працівника в КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР

розміщено в: Без рубрики | 0


21 вересня 2019 року представники фармацевтичної галузі України святкували 20-ту річницю запровадження професійного свята – Дня фармацевтичного працівника.

Студенти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація та викладачі циклової комісії фармацевтичних дисциплін щорічно проводять святкові заходи до Дня фармацевтичного працівника.

19 вересня 2019 року викладачі Н.Є. Караковська та Е.П. Педченко разом із студентами випускних курсів провели День фармакології.

Викладач Караковська Н.Є. підготувала фото-лекторій «Напрямки розвитку фармакології» та виставку сучасної літератури з фармакології.

Студенти 025 та 026 груп спеціальності 226 Фармація, промислова фармація під керівництвом викладачів підготували та провели святкову студентську конференцію «Віват Фармація». Студенти дали клятву фармацевта (провізора), познайомили присутніх з етапами розвитку фармакології в світі та в Україні, функціями аптек в різних країнах світу, фармацевтичними підприємствами України, історією розвитку фармації у місті Мелітополі, простежили розвиток фармацевтичних видань з ХІХ по ХХІ століття.  

Для створення святкового настрою виступаючі привітали майбутніх фармацевтів та викладачів коледжу піснями, авторськими віршами, сценкою «Я прийшов до аптеки купувати вітаміни».

Під час конференції завідуюча відділенням «Фармація, промислова фармація» Н.Л. Вершиніна разом з головою циклової комісії фармацевтичних дисциплін Е.П. Педченко нагородили грамотами студентів спеціальності 226 Фармація, промислова фармація за успіхи у навчанні та участь в громадському житті коледжу.

Підсумки Дня фармацевтичного працівника та плани на майбутнє були розглянуті на засіданні циклової комісії фармацевтичних дисциплін.