Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

16 - 20 квітня

Закінчилося  бурхливе ХХ століття, надзвичайне воно тим, що людство, досягнувши величезних технічних успіхів, опинилось перед фактом, що здоровіше воно не стало, а навпаки, збільшилася кількість негативних чинників та посилився їх шкідливий вплив. У сучасному світі відбувається напружений пошук нових прогресивних шляхів розвитку, переорієнтування усієї освіти на розвиток особистості, її можливостей і якостей, у яких здоров’я особистості, як і нації в цілому, були б пріоритетними.

В сучасних умовах в Україні склалася критична ситуація із станом здоров’я підростаючого покоління. Майже 90% молоді  мають відхилення у здоров’ї, понад 50% – незадовільну фізичну підготовку, близько 60% – мають низький рівень фізичного розвитку.

В останнє десятиріччя виявляються стійкі негативні зміни в стані здоров’я населення України, особливо яскраво виражені вони  у дітей та підлітків, поширення захворювань серед яких зросла більш ніж в 1,5 рази. Саме тому  на засіданні  циклової комісії з Основ  медсестринства  було прийнято рішення приєднатися до широкомасштабного  Всеукраїнського проекту «Здорова нація  - сильна Україна», який проходить в рамках програми ВООЗ «Здоров’я – 2020: основа європейської політики та стратегії для двадцять першого століття» при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства молоді і спорту України.

Викладачами циклової комісії був розроблений план заходів тижня, згідно якого кожний день  став яскравим нагадуванням того, що  проблема здоров’я людини стала сьогодні однією з найбільш актуальних.

16 квітня

Відкрила  тиждень  тематична виставка , організована  в бібліотеці коледжу, присвячена міжнародному Дню здоров’я, який проходить  під гаслом « Здоров’я для всіх».

Викладачі догляду за хворими  Кривенко В.В. та Андреєва О.М. і  студенти 012 групи сп. «Лікувальна справа» у гумористичній формі підняли проблему здорового способу життя серед підлітків. На виховній годині «Здоровий спосіб життя  - запорука   довголіття» учасники  обговорили  способи боротьби та профілактики із шкідливими звичками.

 

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

 

17 квітня

Для більшості людей правильне харчування асоціюється тільки з заборонами. Насправді ж здорове харчування не передбачає жертв, а навпаки - обертається довголіттям та гарним самопочуттям. Досягти свого життєвого піку навіть не в ідеальних життєвих умовах  під силу людині, яка дотримується правильного раціону. Сьогодні говорити про здорове харчування модно та стильно. Все більше людей відходять від всіляких розрекламованих дієт та звертають увагу на здорове харчування. Враховуючи вищезазначене, викладачі  Тіткова О.В. та Строкань Н.В. запросили  студентів   коледжу  на конференцію: «Здорове харчування – ключ до здоров’я та гарного настрою». У ході   заходу учасники дегустували  смачну їжу, бали участь  у вікторинах та конкурсах , а саме визначали корисні   та шкідливі якості речовин, які входять до їх складу. Обговорення  супроводжува-лося піснями та дотепними жартами.

Наприкінці заходу учасники дійшли висновку: дотримуватися справді корисного раціону не так вже й складно, як здається, просто  потрібно усвідомити, що правильне харчування має стати частиною здорового способу життя та доброю звичкою, а не тимчасовою дієтою.


16 - 20 квітня


18 квітня

Перед початком занять  студенти 11 групи сп. «Лікувальна справа» Пантова Вікторія  та Шапошник Ірина  розповіли  своїм однокурсникам про шкідливі звички , які викликають психологічну залежність людини, призводять до втрати особистості та викликають роздратованість та лють. Таким звичками  є наркоманія, тютюнопаління, інтернет –залежність, шопінгоманія, селфі- залежність, алкоголізм, ігроманія.

Рух і здоров’я – одна з важливих складових здорового способу життя . Студентський флешмоб  яскраво та  сучасно, в патріотичні  формі  довів це твердження.

Студенти 014 групи сп. «Сестринська справа»  під керівництвом викладачів Трофименко А.А. та Суряднової А.М. у національних костюмах  красивими, лаконічними рухами  продемонстрували: здоров’я -  це не особиста справа, а запорука щасливої здорової нації та гармонійного  розвитку нашої держави.

 16 - 20 квітня  16 - 20 квітня 

 

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

 

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня


19 квітня

У рамках проведення тижня циклової комісії з Основ медсетринства під гаслом: «Поспішайте творити добро» був проведений професійний конкурс,  в якому взяли участь студенти 13 групи сп. «Сестринська справа». Учасниці Ким Вікторія, Аніконова Марія, Гартман Аліна  продемонстрували свої професійні навички та вміння. Журі на чолі  з  заступником  директора з практичної роботи Черевко А.М. визначило переможницю  заходу  -  Аніконову Марію.

Вітальними словами та побажаннями подальших успіхів закрила захід виконуюча обов’язки директора коледжу Галько Т.І.. Всі учасники заходу  були відзначені грамотами.

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

 

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

16 - 20 квітня  16 - 20 квітня

 

На думку голови циклової комісії, викладача  основ медсестринства  Трофименко А.А. мета тижня  циклової комісії основ медсестринства  була досягнута, а саме: «Формування у студентів коледжу усвідомленого  та відповідального ставлення  до свого здоров’я, вміння проводити сучасні інформаційно – просвітницькі компанії і,  звісно,  бути професійно компетентними.

 Хочу висловити слова подяки адміністрації коледжу,  всім викладачам, співробітникам та  студентами коледжу за допомогу та підтримку у проведенні тижня. Будьте щасливі і здорові.»