Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

19 жовтня

Вітаємо команду юних комп’ютерників “Меd Hack”, яка виборола ІІ місце на міському хакатоні  Youthl Tfest.

 


  19 жовтня 2018 року в шаховій школі відбувся  перший міський «Хакатон» - марафон хакерів. Серед 20-ти команд міста свій проект представила команда юних креативних айтішників «Med Hack».

Студенти 014 групи відділення «Сестринська справа» Нікульшин Ігор, Дузенко Юлія Колісник Тимофій, Закалічна Єлизавета, Заіченко Марія представили на розсуд журі та інших учасників  свій проект «Я і безпечне місто», а саме, ідею  використання новітніх комп’ютерних технологій для поліпшення  благоустрою міста, дбайливе ставлення до еколології та  стану здоров’я мелітопольців.  Вивчаючи досвід  європейських студентських рухів та власний приклад  відомих в Мелітополі  людей висловили думку що велосипедний рух  є корисним для здоров’я, екологічним та цікавим засобом пересування людей різного віку.

Куратор проекту - Мельник Т.В. - викладач інформаційних технологій.

Конкурс юних  комп’ютерників був організований при підтримці міської влади, управління молоді і спорту, а також Центру громадських ініціатив «Таврія»».

Жюри заходу  високо оцінило ідею команди та присвоїло друге місце та грошову винагороду, також команда отримала сертифікат в номінаціі  "Турбота про оточуючих".

 

19 жовтня  19 жовтня

 

19 жовтня  19 жовтня