Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

22 листопада

Восени 2008 року в КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР було створено студентський  вокальний ансамбль «Фієста». Це творчий колектив, це родина, яка об’єднує  молодь з активною життєвою позицією.   До складу ансамблю входять понад 50 студентів. 

        Ансамбль «Фієста» бере активну участь у  заходах, що проводяться у коледжі, у місті Мелітополі, а також займається волонтерською діяльністю.

За роки існування під незмінним керівництвом  Тіткової О.В., Місєвіч О.Є. та Савченко В.В. значно збагатився  репертуар колективу, що стало запорукою сценічного успіху та глядацьких захоплень. Багатожанровість репертуару, виконавська майстерність дарує незабутні враження своїм глядачам. Окрім українських народних пісень колектив виконує ліричні, студентські пісні, різдвяні колядки, щедрівки і майже на всіх концертах висловлюють щиру пісенну подяку своїм батькам та викадачам коледжу.

        У травні 2014 року учасники ансамблю «Фієста» за підтримки благодійної організації «Сяйво надії» на центральній площі міста провели  акцію  «Здорові діти в єдиній країні».  «Фієста»  постійно проводить  благодійні концерти та тематичні виступи в Мелітопольській колонії для неповнолітніх, бере участь у концертах у Центрі реабілітації для  інвалідів до Дня захисту осіб з інвалідністю.   На учасників ансамблю завжди з нетерпінням чекають у міських школах, в яких вони вітають дітлахів з Днем Святого Миколая.  У травні 2017 року  колектив провів святкові концерти у Центрі ветеранів війни мелітопольських шкіл.

         За активну волонтерську діяльність ансамбль у 2017 році нагороджений грамотою Управління молоді, фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради.

         Ансамбль «Фієста» двічі отримував звання лауреата І ступеню Всеукраїнського конкурсу «Кирилівка-Fest», брав участь у зональному відбірковому турі обласного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад», здобув ІІ місце у зональному турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018», у ІІ районному фестивалі молодіжного мистецтва отримав «Приз глядацьких симпатій». Щорічно «Фієста»  бере участь в обласному фестивалі патріотичного слова та пісні «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україно!».

          За роки існування ансамбль «Фієста» став справжньою окрасою всіх позааудиторних заходів у коледжі та багатьох загальноміських заходів: День міста Мелітополя, День медичного працівника, ювілей загальноосвітньої школи № 17, День працівників сільського господарства та інші.

       Ансамбль «Фієста» займається активною волонтерською діяльністю, пропагує здоровий спосіб життя, моральні та гуманні  цінності.

Від щирого серця вітаємо ансамбль "Фієста"

з 10-річним ювілеєм!


Бажаємо всім учасникам колективу не втрачати  природного запалу, енергії і продовжувати нести у світ красу української пісні.

   Нехай кожен день у житті буде сповненим уваги і тепла, нехай життя з року в рік рясніє радісними та хвилюючими моментами, а співоча душа ніколи не знає суму! 


Викладачі та студенти КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж"ЗОР


22 листопада  22 листопада

22 листопада 22 листопада

 22 листопада  22 листопада

 

22 листопада  22 листопада