Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

12 грудня

В середу, 12 грудня,  студенти 014 групи сп. Сестринська справа відвідали унікальну пересувну виставку із символічною назвою «Блокпост  пам’яті».

 Експонати, представлені на виставці, - особисті речі загиблих в зоні проведення АТО воїнів. Частину експонатів  було зібрано на полі бою, частину-передали родичі загиблих героїв. 12 грудня,  студенти 014 групи сп. Сестринська справа відвідали унікальну пересувну виставку із символічною назвою «Блокпост  пам’яті».

Автор виставки - Павло Нетьосов, пошуковець, музейник, громадський діяч, голова Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель», волонтер місії «Евакуація - 200» розповів студентам про тисячі зламаних війною життів  захисників та їх родин та презентував книгу пам'яті учасників Антитерористичної операції та Операції об'єднаних сил, яка  вийшла накладом тисячу примірників та призначена для родин загиблих.

На думку  керівника академічної групи Мельник Т.В.: «Виставка допомогла майбутнім медичним сестрам  краще зрозуміти те, що з 2014 року відбувається на Сході України, відчути   гордість за своїх співвітчизників та глибоке  співчуття до загиблих та їх сімей. Даний захід є прикладом   національного патріотизму та виховує почуття поваги до військово-бойових традицій української армії ; почуття гордості  за героїв- українців, які віддали своє життя за свободу і незалежність України».

 

Фото:

12 грудня  12 грудня

 

12 грудня  12 грудня

 

12 грудня  12 грудня

 

12 грудня  12 грудня

 

12 грудня  12 грудня