Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

12 лютого

Немає, такого свята в Україні, яке проходило б так бурхливо і весело, як  Масляна! Адже потім довгих сім тижнів не можна буде веселитися, танцювати та сміятися, очищаючись від гріхів мирських. Народ і донині вірить, що, якщо добре не відвести душу в цей період, потім цілий рік доведеться жити в нещасті. Історія виникнення Масляної сягає своїм корінням глибоко в давнину.
       Масляна - це стародавнє народне свято, яке дісталося нам у спадок від язичницької культури, і збереглося і після прийняття християнства. Вважають, що спочатку воно було пов´язане з днем весняного сонцестояння, але з прийняттям християнства - стало випереджати Великий піст і залежити від його термінів.

Масляна відноситься до перехідних свят, пов'язаних з Великоднем. Вона символізує проводи зими та зустріч із весною.

Учасники ансамблю художньої самодіяльності «Фієста»,  разом із заступником директора з виховної роботи Тітковою О.В. та керівником художньої самодіяльності  Савченко В.В., із  задоволенням відкликнулися на запрошення центру реабілітації інвалідів м.Мелітополя  та взяли участь у святкуванні Масляної. Для вихованців  центру були виконані пісні, художні композиції, проведені імпровізовані ігри та пізнавальні вікторини.

Такі виховні заходи побудовано на технології колективної творчої діяльності, що дозволяє зробити кожного студента активним учасником організованої творчої діяльності. Спільна справа,  громадська і культурна значимість сприяють згуртуванню студентського  колективу, розвитку самостійності й ініціативності студентів, розкриттю творчого потенціалу кожного з них, активній громадянській позиції по відношенню до  людей з особливими потребами; прищеплюють любов до національної культури, мови, прагнення вивчати та зберігати народне багатство – традиції, звичаї, обряди.