Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

День фармацевтичного працівника

 

Кожен рік в КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР  студенти спеціальності «Фармація» та викладачі циклової комісії фармацевтичних дисциплін проводять святкові заходи до Дня фармацевтичного працівника. В 2017 році це свято співпало з десятиріччям спеціальності - рівно 10 років тому, 1 вересня 2007 року, коледж прийняв перших студентів відділення «Фармація». Викладачі циклової комісії відзначили цей ювілей фотоколажем «Спеціальність «Фармація». Нам 10 років», в якому зібрали цікаві фотографії студентів різних років.

До Дня фармацевтичного працівника 15 вересня 2017 року студенти 015 групи підготували та провели науково-теоретичну конференцію «Розвиток аптечної справи в Україні та місті Мелітополі». На конференції майбутні фармацевти та викладачі коледжу познайомилися з етапами розвитку та становлення аптечної справи в Україні, пройшлися залами аптек-музеїв Києва, Львова, Луцька. Найбільшу зацікавленість викликали матеріали, які висвітлили розвиток аптек та аптекарських магазинів на Мелітопольщині, де на старовинних фото можна було вгадати сучасні вулиці та будинки міста.

На початку конференції заступник директора з навчальної роботи Т.І. Галько та завідуюча відділенням «Фармація» Н.Л. Вершиніна нагородили грамотами та подяками студентів спеціальності «Фармація» за успіхи у навчанні та участь в громадському житті коледжу.

Підсумки Дня фармацевтичного працівника та плани на майбутнє були розглянуті на розширеному засіданні циклової комісії фармацевтичних дисциплін.

 

Фотогалерея:

 

День фармацевтичного працівника   День фармацевтичного працівника

 

День фармацевтичного працівника  День фармацевтичного працівника

 

День фармацевтичного працівника