Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

13 жовтня

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато книжок, наукових робіт, художніх творів, знято художніх стрічок.  Козацький рід  мільйони українців прославляють  у головній пісні країни. Багато з нас сьогодні має  козацькі прізвища. Святкування Дня українського козацтва збігається зі святом  Покрови Пресвятої  Богородиці. З давніх-давен пресвята Богородиця  є покровителькою українського козацтва і усіх збройних українських формувань. Запорожці  мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої  Богородиці з її іконою.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників  незалежності  територіальної  цілісності  України,  військових традицій українського народу, сприяння  подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві  та на підтримку ініціативі громадськості, Президент України  Петро Порошенко Указом від  14 жовтня  2014 року № 806/2014, встановив нове державне свято – День захисника  України.

Тому, з нагоди свята, в КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР  13 жовтня 2017 р , в актовій залі  було проведено відкриту виховну годину   на тему: « День захисника  України».

Відкрила захід  викладач англійської мови Аблятифова Н.О., вона  привітала присутніх зі святом та подякувала студентам коледжу, які взяли участь  у благодійній акції, під час якої було придбано  деякі ліки та  продукти харчування  для бійців АТО.

Студенти  011 групи спеціальності «Лікувальна справа»  ознайомили глядачів  з історією свята, патріотичними  піснями та ліричними віршами вшанували героїв,  які впродовж століть  захищали нашу країну. Атмосферу азарту та драйву надав заходу конкурс  «Хто перший з’їсть вареники?», в якому переміг студент другого курсу  сп. «Лікувальна справа» Шерстюк Максим.

Всі присутні  з гордістю визначили той факт, що не перевелися  на землі нашій справжні козаки.

 

13 жовтня  13 жовтня  

 

13 жовтня  13 жовтня