Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

21-22 вересня

21-22 вересня 2017 року в м. Києві, на базі Київського міського медичного коледжу було проведено III Всеукраїнську студентську конференцію «Україна - понад усе!»

В зазначеній конференції брали участь 64 медичні (фармацевтичний) коледжі, училища, інститути медсестринства та Черкаська медична академія.

Під час роботи конференції особливої уваги заслуговували виступи учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції, учасників бойових дій та волонтерів, які висвітлили події на Сході України на прикладі власного досвіду, акцентуючи на актуальності засвоєння знань та вмінь надання невідкладної медичної допомоги.

З доповідями виступили учасники конференції - студенти медичних (фармацевтичного) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії. Наш коледж представив студент другого курсу сп. «Сестринська справа» Білоус Євген. Доповідь на тему: «Україно, рідна мати моя»  (Наукові керівники: Тіткова О.В., Строкань.Н.В.) була пронизана духом патріотизму, болем за свою Батьківщину та вірою в краще майбутнє. Наприкінці свого виступу Євген виконав ліричну пісню "Мамини рушники", яка наповнила серця учасників конференції глибокими почуттями ніжності та любові.