Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

6 грудня

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. День Збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. На честь цього свята викладачами української мови та літератури Петровою Т.С. і Костяковою І.В. спільно із студентами 01, 02 групи відділення "Лікувальна справа" був проведений урок-реквієм на тему: " Ніхто, крім нас...".

На захід були запрошені офіцери запасу, які працюють в нашому коледжі: Настасяк І.Р. - директор коледжу, Хомутов А.М. - заступник директора з адміністративно-господарської роботи, Чайковський І.А. - викладач  предмету "Захист Вітчизни". 

Студенти  майстерно читали різні  за жанром вірші, виконували патріотичні та ліричні пісні. Гості заходу мали можливість  подивитись документальний  фільм Сергія  Чурикова "Недожитая жизнь", присвячений  старшому радисту Мелітопольської 25-ої повітряно - десантної бригади  ЗСУ  Віктору Ментусу, яких трагічно загинув  14 червня 2014 року у небі під Луганськом. Присутні не стримували сліз та вшанували всіх, хто  віддав своє життя  заради миру, хвилиною мовчання.

Активну участь  у цьому заході взяли студенти Бабаков Владислав, Злагодюк Надія, Місєвіч Глєб, Корнієнко Вероніка,  Колоней Вікторія, Горєва Дар'я, Колосов Олексій, Лель Ірина.

Наприкінці виступив директор коледжу І.Р.Настасяк, який привітав присутніх у залі військовослужбовців та студентів із святом та побажав миру в кожній родині,  любові та злагоди.


 Фотогалерея:

6 грудня  6 грудня

 

 6 грудня  6 грудня

 

6 грудня  6 грудня