Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

25 грудня

1.2 мільярди християн святкують сьогодні Різдво Христове.

У більш ніж 145 країнах світу — це офіційне державне свято. Його відзначають не тільки послідовники католицької та протестантської церков, але й пов'язані з ними релігійні напрямки - ті, хто дотримується церковної хронології за Григоріанським календарем.

Святкування Різдва триває вісім днів — з 25 грудня по 1 січня, — утворює Октаву Різдва.

Різдвяний час продовжується і після закінчення Октави до свята Хрещення, який у римо-католицькому календарі відзначається в першу неділю за Богоявленням (6 січня).

Як відомо, 25 грудня з цього року в Україні вихідним днем. Відповідний закон Верховна Рада прийняла в листопаді. При обговоренні депутати відзначали, що 12 з 15 православних церков святкують Різдво 25 грудня. Різдво за юліанським календарем 7 січня на даний час святкують православні церкви в Україні, а також Українська греко-католицька церква.


ВІТАЄМО ХРИСТИЯН ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай у благословенні святкові дні  всі ваші молитви та побажання долинуть до неба і зійдуть Божим благословінням на ваших рідних та близьких. Нехай буде вдосталь радості, щасливого сміху, здоров’я, нехай у нашій країні нарешті запанує мир.


 

Колектив КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж"ЗОР