Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

27 лютого

Демократизація українського суспільства, а разом із ним вищої  школи, вимагає все гучніше порушувати питання про права підлітків.

Перш ніж навчитися захищати права, треба дізнатись, які саме права є в дитини та яким чином їх можна захистити. Саме на ці запитання шукали  відповіді під час сьогоднішньої зустрічі   з юрисконсультом та викладачем правознавства О.А.Слишик і представником ювенальної превенції , старшим лейтенантом Миколою Івановим студенти першого та другого курсів  КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР.

У ході заходу присутні  ознайомились, законодавством України про захист прав підлітків, механізмами захисту їх прав, станом правопорушень серед молоді в Мелітополі та Мелітопольському районі.

 «Що необхідно знати підліткам, для захисту своїх прав?», « Як навчитись аналізувати та  регулювати свою поведінку?» та інші питання студентів мали на меті  краще пізнати себе, допомогти  усвідомити зміст і суть прав дітей,  ознайомитися з правилами та механізмом захисту прав дитини.

На думку  викладачів, студентів коледжу та їх батьків дуже важливо  сприяти формуванню правового світогляду підлітків, який включав би систему теоретичних поглядів на права, і на цій основі формувати відповідну активну позицію для реалізації прав у житті.

 

27 лютого  27 лютого

 

27 лютого  27 лютого