Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

28 лютого

Особистість людини – це сад,

а наша воля – його садівник.

В. Шекспір

Життя щоденно ставить людину перед необхідністю вибору, прийняттям відповідальних рішень. Життєвий шлях особистості багато в чому залежить від того, наскільки вона здатна пізнати світ і себе, свідомо визначити мету і підпорядкувати їй свою діяльність.
Кожен хоче чогось досягти у житті, щоб мати можливість пишатися собою. Чому ж одному це вдається, а іншому - ні? Адже людина має реальні можливості керувати власним життям і розвитком. Життєва мета спрямована на досягнення самореалізації.
Що таке самореалізація або як стати особистістю, обговорювали 28 лютого учасники дискусійного клубу «Діалоги».

Організатори заходу (викладачі психології Маслєннікова Т.К та Андреєва О.М.)  ознайомили студентів  з   найбільш відомими теоріями зрілої особистості А.Маслоу, К. Роджерса, Е.Берна; основними  підходами до розуміння  особистості у філософії, психології та соціології; запропонували учасникам  різноманітні тести для визначення рівня самооцінки, керування своїми емоціями.

Студенти із зацікавленістю обговорили відеофільм «Шкідливі звички» та спільно з викладачами  виробили покрокову методику боротьби з ними.

В наш час творчою особистістю бути модно. І це зрозуміло, адже творчість вносить у наше життя яскравість і насичує його емоціями. Заняття творчістю у будь-яких його проявах розкриває і розважає людину. Цю думку вважають вірною студентки  014 та 015 груп, які  підтримали гарний настрій присутніх виконанням ліричних пісень. До дискусії долучилася викладач зарубіжної літератури Л.М. Бондар, яка продемонструвала студентами картини, власноруч вишиті бісером.

Такі заходи сприяють  формуванню світогляду  студентів, активізації процесів  самопізнання, саморозвитку, реалізації творчого потенціалу, втіленню креативних ідей студентів.

 

Фотогалерея:

 

28 лютого  28 лютого

 

28 лютого  28 лютого

 

28 лютого  28 лютого