Шановні студенти!
Міністерство освіти і науки України, адміністрація та викладачі коледжу  занепокоєні ситуацією щодо поширення агресивної субкультури серед підлітків. Як уже відомо, минулими вихідними підлітки масово збирались у центріукраїнських міст і готувались влаштувати сутички та бійки. Правоохоронці недопустили конфліктів і понад 700 учасників масового зібрання затримали йпередали ювенальній поліції. Більшість із затриманих – це неповнолітні. Затакі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так ікримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.
Затримані називають себе учасниками “ПВК Рьодан” — це нова субкультура, яка натхнена японським аніме та поширилась нещодавно у Росії. Правоохоронці переконані, що дії “ПВК Рьодан” — це спроба росіян
використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Більш детальна інформація розміщена на сайті Національної поліції України. Ресурс доступу:

https://www.npu.gov.ua/news/zablokovano-18-kanalivta-hrup-stvorenykh-dlia-destabilizatsii-vnutrishnoi-sytuatsii-v-ukraini-chereznovyi-molodizhnyi-rukh-natspolitsiia
За твердженням психологів, більшість підлітків стають учасниками різних течій чи субкультур через дві важливі потреби — соціалізації та приналежності. До небезпечних субкультур схильні ті, хто невпевнений у собі,має низьку самооцінку і комплекси, у кого є труднощі у спілкуванні, відсутні друзі, напружені стосунки з ровесниками чи батьками, несприятлива сімейна ситуація; хто протягом довгого періоду зазнавав цькування та буллінгу.