З метою підвищення соціальної відповідальності молоді, рівня самостійності і широкого залучення  до життя коледжу та розкриття творчого потенціалу в 2005 році в КЗ «Мелітопольський медичний фаховий коледж» ЗОР була  створена студентська рада, яка діє на підставі Положення “Про організацію студентського самоврядування». 

      Студентське самоврядування – це форма управління, за якої студенти на рівні академічної групи, відділення, курсу, спеціальності,  мають право самостійно вирішувати питання внутрішнього управління. Головна мета діяльності органів студентського самоврядування полягає передусім у створенні умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і держави, у захисті прав студентів. Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом.

За сприяння адміністрації коледжу члени студентської ради регулярно беруть участь у всеукраїнських професійних та творчих  конкурсах, регіональних  конференціях, семінарах, виховних заходах, засіданнях педагогічної ради коледжу тощо.

У коледжі не втрачає актуальності соціальний захист, який спрямований на покращення матеріального становища студентів-сиріт, напівсиріт і студентів-інвалідів, тимчасово переміщених осіб, студентів, батьки яких є учасниками ООС  тощо. Активним учасником цієї роботи є студентська рада.

 

СТРУКТУРА  СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

 

 

Голова ради

студентського самоврядування

Соболєва Анастасія

 

 

   

 

 

 Заступник голови 

      Ярочкіна Марія

 

 

 

 

 

 Секретар

 Луханова Діана

 

 

 

 

СЕКТОРИ

 

 

 

Голова сектору соціального захисту

Юлія Юрійчук

 

 

 

 

 

 

Голова навчального сектору 

Бірючинська Ангеліна

 

 

 

 

 

 

Голова інформаційного сектору

Фульмес Оксана

 

 

 

 

 

Голова сектору дозвілля

 

Макаркіна Дар’я 

 

 

 

 

 

 

Голова організаційного сектору

Глауб Катерина