День безпечного Інтернету

розміщено в: Без рубрики | 0

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

“День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 

Враховуючи широке поширення правопорушень, а саме, телефонне шахрайство, шахрайство на сайтах оголошень, інтернет-аукціонах, шахрайство, пов’язане з виманюванням інформації у власників платіжних карт і подальшими маніпуляціями з цією інформацією  (у т.ч. вчинення їх неповнолітніми особами), а також з профілактичною метою у КЗ “Мелітопольський медичний фаховий коледж” ЗОР у рамках проведення Дня безпечного інтернету викладачами коледжу (Мельник Т.В., Циб О.І.) були проведенні виховні години на тему: “НІ кіберзлочинам!!!”. На яких були використані інформаційні матеріали у вигляді презентації надані  Департаментом кіберполіції НП України. 

 Студенти перших курсів виготовили буклети власного дизайну “Безпечний інтернет” та розповсюдили серед студентів та викладачів коледжу.