ВИСТОЯЛИ – ПЕРЕМОЖЕМО!

розміщено в: Без рубрики | 0

24 лютого виповнюється друга річниця злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає вже 2 роки. Ми рахували кожен день … Два найважчих роки  в історії нашої незалежної країни! 

24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ. 

Українці стримують терориста та агресора, який погрожує Європі, усьому демократичному світу. За цей час ми об’єднали увесь цивілізований світ. Ми насправді зрозуміли, що таке підтримка та допомога, єднання навколо боротьби проти абсолютного й чорного зла!

Цілий рік всі слідкували за тим, як наша держава творить нову всесвітню історію! Ми відстоювали кожен клаптик рідної землі, звільняли наші міста і села, боролися за наші домівки, наші життя й наше майбутнє!

І ми вистояли! Хоч кремль й досі веде бойові дії, порушуючи всі можливі норми міжнародного права та надбання громадянського суспільства мирного співіснування. 

Сьогодні кожен українець та українка бачать своє майбутнє у мирній державі  з міцними союзниками! Українці не зупиняються – створюють, будують, навчаються, розвиваються, відновлюють… 

Нас захищає найкраща армія світу – наші сили оборони, наші військові. Тримають кордони, захищають нас на передовій, пильнують небо…  Саме завдяки нашим захисникам і захисницям Україна стоїть міцно, бореться й живе. 

 

Ми щиро дякуємо всім нашим воїнам! Ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас… 

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0+%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F#fpstate=ive&vld=cid:50990d48,vid:3Alx-u7USFs,st:0

Наша боротьба триває  і ми усі впевнені – перемога буде нашою!