Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

Сьогодні 09.11.2014 р. в Україні відзначають День української мови та писемності.

Українці  17-ий раз відзначатимуть це свято. Встановлено воно було у 1997 році тодішнім президентом Леонідом Кучмою.

31 жовтня 2014 року в КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР цикловою комісією загальноосвітньої підготовки проведені заходи до дня Hallowing.

Сьогодні, 28 жовтня, українці відзначають 70 річницю вигнання нацистських окупантів з України.

Це день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

2 жовтня 2014 року в Мелітопольському державному  педагогічному університеті   ім Б.Хмельницького  було проведено  інформаційно - просвітницький  захід "Захисти себе сам", на якому відбулася зустріч  студентства м. Мелітополя з практикуючим  юристом  Д.Ю.Лещенком.

230  - річчя  з   Дня заснування Мелітополя

 

Місто було засноване у 1784 році. 

Перші згадки про місто припадають на 1769, коли був споруджений  редут, в якому несли службу запорозькі козаки. У 1842 р. місто отримало назву Мелітополь (із давньогрецької  Μελιτόπολις, тобто «Медове місто», (то ме́літос) — «мед», (ге по́ліс) — «місто»). Попередні назви: до 1816 року - Кизил-Яр (із тюркської — «червоний берег»), до 1842 року - Новоолександрівка (Новоолександрівська Слобода).  (За матеріалами Wikipedia)


Психолого - педагогічний  семінар

18.09.2014 в КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж"ЗОР  відбувся психолого-педагогічний семінар «Педагогічний такт – головна складова педагогічної майстерності».  Метою заходу була формування та вдосконалення педагогічного такту та розвиток педагогічної культури. Семінар був підготовлений практичним психологом коледжу - Л.М.Ковальовою та викладачем української мови та літератури Л.М.Бондар.

На початку семінару Ковальова Л.М. обґрунтувала теоретичні аспекти даного питання, а викладач української мови та літератури надала рекомендації по розвитку навичок педагогічного діалогічного мовлення. Учасники заходу брали активну участь в запропонованих вправах, які стосувалися розвитку вербальних та невербальних засобів спілкування, відчуття ритму іншої людини, вміння в делікатній формі зробити зауваження.

Такі заходи стали вже доброю традицією в коледжі, сприяють формуванню позитивного психологічного мікроклімату в колективі та плекають молоде покоління викладачів!

 

Методист коледжу                                                      І.В.Чуйко

 

Фтогалерея

Новини    дня Новини    дня

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької  обласної державної адміністрації в КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж"ЗОР

11.09.2014 р.  був проведений День цивільного захисту.

Викладачі, співробітники та студенти коледжу ознайомились з інструкціями щодо дій  в разі виникнення  надзвичайних  ситуацій та воєнного характеру

 

opovschennya-1.doc [37.5 Kb] (cкачиваний: 23)

Шановні викладачі!
 
11-12 вересня о 10-00 год. відбудеться онлайн трансляція на сайті Тернопільського медичного університету http://www.tdmu.edu.ua в розділі новини

Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА ТА ЛІКАРСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ». 

 


20.04.2012 р. в КВНЗ "Мелітопольський медичний коледж" ЗОР відбулася регіональна науково - пошукова конференція "Пошук - це шлях до істини"

06.04.2012 року у КВНЗ «Мелітопольський медичний коледж» ЗОР  пройшла студентська  конференція.

Назад Вперед
Наверх