Мелітопольський медичний коледж

Мелiтопольський медичний коледж

Комунальний вищий навчальний заклад "Мелітопольський медичний коледж" Запорізької обласної ради

13 - 14 вересня

Щороку у Комунальному вищому навчальному закладі «Мелітопольський медичний коледж» Запорізької обласної ради  студенти спеціальності «Фармація, промислова фармація» та викладачі циклової комісії фармацевтичних дисциплін проводять святкові заходи до Дня фармацевтичного працівника, який відзначається у третю суботу вересня.

13 та 14 вересня 2018 року викладачі латинської мови Е.П. Педченко та М.М. Лут напередодні Дня фармацевтичного працівника провели День латинської мови під гаслом «Invia est in medicina via sine lingua Latina!» - «Не пройти шлях в медицині без знання латинської мови!».

Протягом двох днів лекторська група під керівництвом М.М. Лут знайомила студентів коледжу з історією латинської мови, провела конкурс на знання крилатих латинських висловів. Викладач латинської мови Е.П. Педченко за участю викладача технології ліків С.В. Журавльової підготувала фото-лекторії «Етимологія назв лабораторного посуду, приладів та апаратів» та «Етимологія латинських назв лікарських рослин», за допомогою яких ознайомила студентів коледжу з історією походження латинських назв найвідоміших лікарських рослин нашого регіону, латинськими та грецькими словами, що дали назву лабораторному посуду та обладнанню.  

Для перевірки ерудиції та кмітливості студентів перших курсів викладачі латинської мови провели фотоконкурс «Латинські та грецькі слова, що запозичені українською мовою», приймаючи участь в якому, студенти за допомогою малюнків називали відомі слова та терміни, які походять від латинських дієслів.

Влітку 2019 року коледж буде відзначати десятиріччя першого випуску спеціалістів-фармацевтів, тому викладачі циклової комісії присвятили цьому ювілею фото-колаж «Спеціальність «Фармація». Нам 10 років», в якому зібрали цікаві фотографії студентів різних років.

14 вересня завідуюча відділенням «Фармація, промислова фармація» Н.Л. Вершиніна разом з головою циклової комісії фармацевтичних дисциплін Е.П. Педченко нагородили грамотами та подарунками студентів спеціальності «Фармація, промислова фармація» за успіхи у навчанні та участь в громадському житті коледжу.

Підсумки Дня фармацевтичного працівника та плани на майбутнє були розглянуті на засіданні циклової комісії фармацевтичних дисциплін.

 

13 - 14 вересня  13 - 14 вересня  

  13 - 14 вересня  13 - 14 вересня

13 - 14 вересня